Automobilių pervežimas iš Olandijos

Norite įsigyti automobilį ar net kelis? Ieškote kas galėtų Jums padėti? Suradote! Mes vežame automobilius iš Olandijos ir kitų Europos šalių. O galbūt išsikraustote iš Olandijos atgal į Lietuvą ir nežinote kaip transportuoti savo automobilį? Automobilio pervežimas iš Olandijos tikrai nėra toks sudėtingas ir ilgas procesas kaip manote. Pasitikėkite mumis! Mūsų paslaugos pigios, o užsakymai įvykdomi greitai, tiksliai ir konkrečiai. Automobilių gabenimas iš Olandijos vyksta specialiais tralais, kuriuose yra įmontuota sekimo funkcija. Esama įranka atitinka visus techninius standartus, turime puikias,automobilių tvirtinimui skirtas detales. Dėl šių privalumų, automobilio pervežimas iš Olandijos bus itin saugus.

Prelimenari automobilių gabenimo iš Olandijos kaina (arba iš Lietuvos) yra nuo 400 Eur. Automobilių pervežimo priklausys nuo bendrosios automobilio masės bei kelionės atstumo.

Garantuojame, jog su mūsų pagalba automobilių pervežimas iš Olandijos (arba Lietuvos) bus paprastas ir saugus procesas. Jums tereikia mūsų internetinėje svetainėje užpildyti užsakymo formą arba susisiekti su mumis: mob.tel.nr. +37060888163, +37060576812, el.paštu: info@olandijakasdiena.lt. Visus iškilusius klausimus dėl tikslios, automobilių gabenimo iš Olandijos, kainos, aptarsime individualiai.

Nyderlandai

Susisiekite

Būtinai įrašykite savo el. paštą, kitaip žinutės negausime ir negalėsime Jums atsakyti. (Skiltyje „Papildoma informacija apie keleivius ir krovinius“ nepamirškite nurodyti iš kokio ir į kokį miestą reikia vežti keleivius/siuntas/traluoti automobilius).