Automobilių pervežimas

Be keleivių, siuntų, krovinių vežimo, suteikiame  ir automobilių pervežimo paslaugas. Su mumis automobilių gabenimas iš Vokietijos, Olandijos ir atgal bus saugus, kokybiškas ir ypatingai greitas.

Pagrindinės automobilių pervežimo / tralavimo kryptys yra:

  • automobilių pervežimas iš Vokietijos, Olandijos į Lietuvą
  • automobilių tralavimas iš Lietuvos į Olandiją ir Vokietiją

Paslaugų kaina – nuo 400 Eur. Tiksli paslaugos kaina priklausys nuo miesto iš (į) kurio (kurį) norite pervežti bei automobilio bendrosios masės.

Vis dar abejojate, kurį paslaugų tiekėję pasirinkti? Norite, jog Jūsų automobilių pervežimas iš Vokietijos, ar kitos valstybės, kelionės tikslą pasiektų be jokių nesklandumų? Dažnas paslaugos užsakovas susiduria su šiais klausimais, kurie sukelia nemažai diskusijų.

Pabrėžiame, jog mes:

  • tralavimo paslaugas atliekame 3 kartus per savaitę
  • traluojame įvairių markių automobilius iki 2,2 tonos
  • paslaugą atliekame visada sutartu laiku
  • kelionės metu transporto priemonė apdraudžiama NEMOKAMAI
  • jeigu klientas pageidauja, sutvarkome jam reikalingus dokumentus (pavyzdžiui, dokumentus, reikalingus išregistruoti automobilį ir pan.)

Paskubėkite užpildyti užsakymo formą, kurioje būtinai nurodykite savo el. Paštą. Priešingu atveju, mes žinutės negausime ir negalėsime Jums atsakyti. Arba susisiekite su mumis: mob.tel.nr. +37060888163, +37060576812, el.paštu: info@olandijakasdiena.lt .

Automobilių pervežimas iš Vokietijos

Automobilių pervežimas iš Vokietijos

Norite įsigyti automobilį ar net kelis? Ieškote kas galėtų Jums padėti? Suradote! Mes vežame automobilius iš Vokietijos ir kitų Europos šalių. O galbūt išsikraustote iš Vokietijos atgal į Lietuvą ir nežinote kaip transportuoti savo automobilį?

Automobilių pervežimas iš Olandijos

Automobilių pervežimas iš Olandijos

Norite įsigyti automobilį ar net kelis? Ieškote kas galėtų Jums padėti? Suradote! Mes vežame automobilius iš Olandijos ir kitų Europos šalių. O galbūt išsikraustote iš Olandijos atgal į Lietuvą ir nežinote kaip transportuoti savo automobilį?

Susisiekite

Būtinai įrašykite savo el. paštą, kitaip žinutės negausime ir negalėsime Jums atsakyti. (Skiltyje „Papildoma informacija apie keleivius ir krovinius“ nepamirškite nurodyti iš kokio ir į kokį miestą reikia vežti keleivius/siuntas/traluoti automobilius).