Krovinių pervežimas

Krovinių pervežimas Europoje šiandieną tapo nebe toks sudėtingas procesas lyginant su praėjusiais dešimtmečiais. Saugus krovinių gabenimas į kurią nors Europos šalį ypač priklauso nuo vairuotojų kompetencijos bei specialaus, tam pritaikyto transporto.

Mūsų įmonė teikia standartinių ir nestandartinių krovinių pervežimo paslaugas. Krovinių gabenimas vykdomas šaldytuvais, atviromis bei konteinerinėmis platformomis, standartiniais tentais. Taip pat galimas ir krovinių pervežimas mikroautobusu.

Pabrėžiame, jog užsakant krovinių vežimo paslaugą, užsakymo formoje arba telefonu, el.paštu nurodykite:

  • visas su krovinio “pasikrovimu” susijusias detales
  • kiek Jūsų krovinys užims vietos
  • kiek paskirti darbuotojų, norint įvykdyti Jūsų užsakymą

Užtikriname, jog su mūsų pagalba krovinių pervežimas į kitą šalį bus paprastas ir saugus procesas. Jums tereikia mūsų internetinėje svetainėje užpildyti užsakymo formą arba susisiekti su mumis: mob.tel.nr.:

Visus iškilusius klausimus bei krovinių gabenimo kainas aptarsime individualiai.

Krovinių pervežimas į/iš Vokietijos

Krovinių pervežimas į/iš Vokietijos

Krovinių pervežimas iš Vokietijos ir atvirkščiai vykdomas principu - “nuo vienų durų iki kitų”. Pavyzdžiui, sugalvojote persikraustyti į Vokietiją ir Jums reikalinga baldų transportavimo paslauga. Mes atvyksime su reikiamu kiekiu darbuotojų (priklausys kiek krovinių bus), padėsime supakuoti, sukrausime viską į kroviniams skirtą mikroautobusą. Jūsų numatyti kroviniai į Vokietiją nukeliaus į tiksliai nurodytą adresą.

Krovinių pervežimas į/iš Olandijos

Krovinių pervežimas į/iš Olandijos

Krovinių pervežimas iš Olandijos ir atvirkščiai vykdomas principu “nuo vienų durų iki kitų”. Pavyzdžiui, sugalvojote persikraustyti į Vokietiją ir Jums reikalinga baldų transportavimo paslauga. Mes atvyksime su reikiamu kiekiu darbuotojų (priklausys kiek krovinių bus), padėsime supakuoti, sukrausime viską į kroviniams skirtą mikroautobusą. Jūsų numatyti kroviniai į Olandiją nukeliaus į tiksliai nurodytą adresą.

Krovinių pervežimas į/iš Belgijos

Krovinių pervežimas į/iš Belgijos

Krovinių pervežimas iš Belgijos ir atvirkščiai yra vykdomas principu - “nuo vienų durų iki kitų”. Pavyzdžiui, sugalvojote persikraustyti į Vokietiją ir Jums reikalinga baldų transportavimo paslauga. Mes atvyksime su reikiamu kiekiu darbuotojų (priklausys kiek krovinių bus), padėsime supakuoti, sukrausime viską į kroviniams skirtą mikroautobusą. Jūsų numatyti kroviniai į Belgiją nukeliaus į tiksliai nurodytą adresą.

Susisiekite

Būtinai įrašykite savo el. paštą, kitaip žinutės negausime ir negalėsime Jums atsakyti. (Skiltyje „Papildoma informacija apie keleivius ir krovinius“ nepamirškite nurodyti iš kokio ir į kokį miestą reikia vežti keleivius/siuntas/traluoti automobilius).