Keleivių pervežimas

Šiandieną keleivių pervežimo paslauga tampa vis aktualesnė tiek tarp jaunimo, tiek tarp vyresnio amžiaus žmonių. Dėl šios priežasties atsirado didžiulė pasiūla įmonių, teikiančių keleivių vežimo paslaugas.

Norite greitai, saugiai ir patogiai nuvykti į Vokietiją, Olandiją ir Belgiją ? O galbūt ieškote kaip iš minėtųjų valstybių sugįžti atgal į Lietuvą ? Taip?! Kreipiatės teisingu adresu! Mes esame tai, ko Jūs ieškote – suteikiame keleivių pervežimo paslaugas. Užtikriname, jog keleivių pervežimas būtų pigus, patogus ir saugus.

Manote, jog vykstant į tokią ilgą kelionę mikroautobusu bus šalta, negalėsite išsimiegoti, pradės skaudėti nugarą? Mąstote kaip sutalpinti begalę daiktų į vieną lagaminą, nes keliems neužteks vietos? Šis išankstinis nusistatymas dominuoja tarp daugelio žmonių. Patikėkite šias problemas mums, nes jos labai lengvai išsprendžiamos. Mūsų inventorius naujas, atitinkantis visus standartus. Kiekvienam mūsų klientui, kelionės metu užtikriname komfortišką aplinką. Mūsų įmonės kelioniniuose mikroautobusuose rasite:

  • malonų, visada pasirengusį padėti vairuotoją, kuriam keleivių vežimas ne darbas, o malonumas;
  • nemokamą WI-FI;
  • erdvų saloną;
  • patogias, plačias sėdynes, kurios lengvai lankstosi;
  • pledai ir pagalvėlės.
  • didelį bagažų skyrių;
  • naujausią video ir audio aparatūrą;
  • papildomą šildytuvą, kuris neleis sušalti net žvarbiausiu metu;
  • kokybišką kondicionavimo sistemą karštoms vasaros dienoms.

Keleivių pervežimai į Olandiją, Vokietiją ir Belgiją vyksta: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Atgal grįžtame: pirmadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais. Kaina nuo 70 Eur (priklauso nuo savaitės dienos, kurią planuojate keliauti bei miesto). Lojaliems klientams arba grupėms (nuo 4 asmenų) taikome NUOLAIDAS. Apmokėti už suteiktą paslaugą galite Jūsų pasirinkta valiuta. Susidarius didesnėms keleivių grupėms, kelionių datos, maršrutai ir kainos koreguojami. Dėl tikslesnės kainos prašome kreiptis telefonais:

Vežame į Vokietiją

Vežame į Vokietiją

Mielas, kliente, keliauji į Vokietiją?! O galbūt į šios šalies sostinę Berlyną? Maršrutas Lietuva-Vokietija pastaruoju metu tapo itin populiarus. Keleivių pervežimas į Vokietiją su mumis bus greitas ir patogus.

Vežame į Olandiją

Vežame į Olandiją

Mielas, kliente, keliauji į Olandiją?! O galbūt į vieną iš šios gražios šalies miestų? Maršrutas Lietuva-Olandija pastaruoju metu tapo itin populiarus. Keleivių vežimas į Olandiją su mumis bus labai greitas ir patogus.

Vežame į Belgiją

Vežame į Belgiją

Mielas, kliente, nori keliauti į Belgiją?! O galbūt į vieną iš šios gražios šalies miestų? Maršrutai Lietuva-Belgija pastaruoju metu tapo itin populiarūs. Keleivių pervežimai į Belgiją su mumis bus labai greiti ir patogūs.

Susisiekite

Būtinai įrašykite savo el. paštą, kitaip žinutės negausime ir negalėsime Jums atsakyti. (Skiltyje „Papildoma informacija apie keleivius ir krovinius“ nepamirškite nurodyti iš kokio ir į kokį miestą reikia vežti keleivius/siuntas/traluoti automobilius).