Siuntos į/iš Belgijos

Siuntų pervežimas į Belgiją mūsų įmonėje vyksta 3 kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Atgal į Lietuvą su siuntomis iš Belgijos grįžtame: pirmadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais.

Norite nusiųsti šeimos nariui ar draugui knygą, vokelį su atviruku, o galbūt dviratį? Abejojate ar įmanoma nuvežti tokias siuntas į Belgiją? Bijote, jog labai maži siuntiniai iš Belgijos nepasieks Jūsų norimo adresato? O itin svarbus daiktas bevežant bus sugadintas? Mes garantuojame, jog su mumus Jūsų siuntų gabenimas bus patikimas, kokybiškas, greitas ir saugus. Jūsų siuntiniai keliaus tik su atsakingais ir sąžiningais vairuotojais. Siuntas paimsime nuo Jūsų norimo adreso ir pristatysime prie pat durų!

Siuntos į Belgiją kaina priklausys nuo kiekio, matmenų bei kelionės atstumo. Nesijaudinkite, mūsų paslaugų kainos yra nedidelės ir konkurencingos! Susisiekite su mumis: mob.tel.nr.

ir Jūsų siuntinių iš Belgijos ir į Belgiją kainą aptarsime individualiai.

vežame į Belgija

Susisiekite

Būtinai įrašykite savo el. paštą, kitaip žinutės negausime ir negalėsime Jums atsakyti. (Skiltyje „Papildoma informacija apie keleivius ir krovinius“ nepamirškite nurodyti iš kokio ir į kokį miestą reikia vežti keleivius/siuntas/traluoti automobilius).