Siuntos į/iš Olandijos

Siuntų pervežimas į Olandiją mūsų įmonėje vyksta 3 kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Atgal į Lietuvą su siuntomis iš Olandijos grįžtame: pirmadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais.

Norite nusiųsti šeimos nariui ar draugui knygą, vokelį su atviruku, o galbūt dviratį? Abejojate ar įmanoma nuvežti tokius siuntinius į Olandiją? Bijote, jog labai mažos siuntos iš Olandijos nepasieks Jūsų norimo adresato? O itin svarbus daiktas bevežant bus sugadintas? Mes garantuojame, jog su mumus Jūsų siuntų vežimas į Olandiją bus patikimas, kokybiškas, greitas ir saugus. Jūsų siuntos keliaus tik su atsakingais ir sąžiningais vairuotojais. Siuntas paimsime nuo Jūsų norimo adreso ir pristatysime prie pat durų!

Siuntos į Olandiją kaina priklausys nuo kiekio, matmenų bei kelionės atstumo. Nesijaudinkite, mūsų paslaugų kainos yra nedidelės ir konkurencingos! Susisiekite su mumis: mob.tel.nr.

Jūsų siuntos kainą aptarsime individualiai.

vežame į Olandiją

Susisiekite

Būtinai įrašykite savo el. paštą, kitaip žinutės negausime ir negalėsime Jums atsakyti. (Skiltyje „Papildoma informacija apie keleivius ir krovinius“ nepamirškite nurodyti iš kokio ir į kokį miestą reikia vežti keleivius/siuntas/traluoti automobilius).