Automobilių pervežimas iš Vokietijos

Norite įsigyti automobilį ar net kelis? Ieškote kas galėtų Jums padėti? Suradote! Mes vežame automobilius iš Vokietijos ir kitų Europos šalių. O galbūt išsikraustote iš Vokietijos atgal į Lietuvą ir nežinote kaip transportuoti savo automobilį? Automobilio pervežimas iš Vokietijos tikrai nėra toks sudėtingas ir ilgas procesas kaip manote. Pasitikėkite mumis! Mūsų paslaugos pigios, o užsakymai įvykdomi greitai, tiksliai ir konkrečiai. Automobilių gabenimas vyksta specialiais tralais, kuriuose yra įmontuota sekimo funkcija. Esama įranka atitinka visus techninius standartus, turime puikias,automobilių tvirtinimui skirtas detales. Dėl šių privalumų, automobilio pervežimas bus itin saugus.

Prelimenari automobilių gabenimo iš Vokietijos kaina (arba iš Lietuvos) yra nuo 400 Eur. Automobilių pervežimo kaina priklausys nuo bendrosios automobilio masės bei kelionės atstumo.

Garantuojame, jog su mūsų pagalba automobilių pervežimas iš Vokietijos (arba Lietuvos) bus paprastas ir saugus procesas. Jums tereikia mūsų internetinėje svetainėje užpildyti užsakymo formą arba susisiekti su mumis: mob.tel.nr. +37060888163, +37060576812, el.paštu: info@olandijakasdiena.lt . Visus iškilusius klausimus dėl tikslios, automobilių gabenimo iš Vokietijos, kainos, aptarsime individualiai.

Berlynas

Susisiekite

Būtinai įrašykite savo el. paštą, kitaip žinutės negausime ir negalėsime Jums atsakyti. (Skiltyje „Papildoma informacija apie keleivius ir krovinius“ nepamirškite nurodyti iš kokio ir į kokį miestą reikia vežti keleivius/siuntas/traluoti automobilius).